k-projekty wykonuje projekty graficzne strony internetowe oraz zajmujemy się oklejaniem pojazdów

  605 037 797

Zadzwoń do nas

+48 605 037 797

Napisz do nas

kontakt@k-projekty.pl

Gadżety reklamowe

 

Gadżety reklamowe z nadrukiem najwyższej jakości znajdziesz w K-projekty Piła. Kubki, flagi, torby, długopisy, otwieracze, bombki, smycze i wiele więcej..

KONTAKT

REALIZACJE

Wykonujemy różne rodzaje personalizowanych gadżetów reklamowych

Gadżety reklamowe z własnym nadrukiem zrealizujesz właśnie u nas. Personalizowane gadżety firmowe według Twoich życzeń. 

Gadżety reklamowe z własnym nadrukiem, według ustalonego projektu w ciągu kilku dni w Twojej firmie. 

 

Jak do każdego zlecenia taki i do wykonania gadżetów wykonujemy na początku bezpłatną wizualizację, dopiero po jej akceptacji przechodzimy do płatności i wykonanie gadżetów. Gadżety z nadrukiem dla firm wykonujemy dość często dlatego dbamy o to aby zawsze były na czas. Chcąc zachować maksymalną jakość wykonania nie oferujemy wszystkiego jednak zapewniamy, że znajdą Państwo u nas to czego szukają i wrócą po więcej. 

 

Jak zamówić personalizowane gadżety dla firmy ?

 

Często Nasi klienci, którzy do nas już trafili wcześniej doświadczyli realizacji gadżetów przez wiele firm, każdy inny gadżet był od innej firmy, a co za tym idzie identyfikacja wizualna nie była najlepsza. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór i przede wszystkim gadżety będą od jednego wykonawcy, a więc zaoszczędzicie czasu na szukanie firm, a w gratisie otrzymacie najlepszą jakość. Aby mieć u siebie w firmie owe gadżety wystarczy napisać do nas na adres email kontakt@k-projekty.pl a my już o wszystkim poinformujemy i doradzimy najlepsze rowziązania. 

Sitodruk

 

Technika wykorzystywana często przy produkcji odzieży i gadżetów reklamowych – sprawdza się doskonale na różnych materiałach, również oryginalnych, takich jak plastik, drewno, czy też skóra. Zaletą sitodruku jest przystępna cena

Druk cyfrowy

 

Jedna z najpopularniejszych obecnie metod druku często używana do produkcji małoformatowych materiałów reklamowych takich jak ulotki, wizytówki, etykiety, katalogi czy broszury i inne tego typu materiały.

Grawer

 

Polega na wyżłobieniu w podłożu za pomocą lasera, Trwałość tej metody wynika z tego, że logotyp zostaje wyryty w materiale, Najczęściej grawerowanymi gadżetami są metalowe i z tworzywa długopisy, breloki, zapalniczki, kubki metalowe.

‭605 037 797‬

Napisz do nas

Masz pytania ?

Skontaktuj się z nami. 

Skontaktuj się z nami a uzyskasz wycenę projektu strony internetowej oraz projektu graficznego

Nowe realizacje

 

Sprawdź wykonane przez nas realizacje spersonalizowanych gadżetów reklamowych

ZOBACZ WIĘCEJ

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie reklamy i wizerunku 

 

tel. +48 605 037 797

e-mail: kontakt@k-projekty.pl

KONTAKT

© 2024r. k-projekty.pl