k-projekty wykonuje projekty graficzne strony internetowe oraz zajmujemy się oklejaniem pojazdów

  605 037 797

Zadzwoń do nas

+48 605 037 797

Napisz do nas

kontakt@k-projekty.pl

Poligrafia

 

Druki wszelkiego rodzaju, a przede wszystkim na nowoczesnych maszynach drukujących najlepszych firm w Europie. Z nami Twoje wizytówki, ulotki, banery i inne reklamy będą wyglądały wyjątkowo ! 

KONTAKT

REALIZACJE

Drukujemy materiały reklamowe banery ulotki wizytówki oraz wiele innych

Usługi poligraficzne od K-projekty Piła, a więc najlepszej jakości materiały reklamowe. Wyróżnij się spośród konkurencji i powierz nam wydruk swoich produktów. 

Katalogi reklamowe, ulotki, folia na auta, wizytówki to wszystko w K-projekty ? 

 

Odpowiadamy TAK ! To wszystko jak i nie tylko znajdą Państwo w naszej ofercie. Tworząc K-projekty postanowiliśmy, że klient który do nas przyjdzie ma zostać obsłużony kompleksowo z zachowaniem najwyższej jakości. Wykonując projekty graficzne praktycznie wszystkie jesteśmy w stanie wydrukować w najlepszej jakości, a gdy czegoś nam brakuje wskazujemy klientowi najlepsze miejsce na wykonanie danego produkty, ponieważ nie sposób jest mieć wszystko, wolimy robić określoną ilość produktów, które będą jedne z najlepszych na rynku. 

 

Wydruk nawet w 24 h z bezpośrednią dostawą pod wskazany adres ! 

 

Realizacja zamówień druków w naszej firmie odbywa się bardzo szybko. Realizujemy zamówienia już nawet w 24h jednak pamiętamy również, że niektóre produkty potrzebują czasu do odpowiedniego wykonania stąd czas oczekiwania na nie jest wydłużony do kilku dni roboczych. Jeśli chcesz wydrukować wizytówki, ulotki, banery reklamowe, folię na auto lub inne to K-projekty z Piły jest najlepszym wyborem. 

Sitodruk

 

Technika wykorzystywana często przy produkcji odzieży i gadżetów reklamowych – sprawdza się doskonale na różnych materiałach, również oryginalnych, takich jak plastik, drewno, czy też skóra. Zaletą sitodruku jest przystępna cena

Druk cyfrowy

 

Jedna z najpopularniejszych obecnie metod druku często używana do produkcji małoformatowych materiałów reklamowych takich jak ulotki, wizytówki, etykiety, katalogi czy broszury i inne tego typu materiały.

Druk offsetowy

 

Porównując dwie formy druku cyfrowy i offsetowy to druk offsetowy to opcja stosowana przeważnie w dużych nakładach. Druk cyfrowy jest najlepszy do niskich nakładów. Małe nakłady w przypadku druku offsetowego są kosztowne z uwagi dłuższy proces przygotowania do druku

‭605 037 797‬

Napisz do nas

Masz pytania ?

Skontaktuj się z nami. 

Skontaktuj się z nami a uzyskasz wycenę projektu strony internetowej oraz projektu graficznego

Nowe realizacje

 

Sprawdź wykonane przez nas realizacje druku projektów graficznych

ZOBACZ WIĘCEJ

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie reklamy i wizerunku 

 

tel. +48 605 037 797

e-mail: kontakt@k-projekty.pl

KONTAKT

© 2024r. k-projekty.pl