k-projekty wykonuje projekty graficzne strony internetowe oraz zajmujemy się oklejaniem pojazdów

  605 037 797

Zadzwoń do nas

+48 605 037 797

Napisz do nas

kontakt@k-projekty.pl

Oklejanie samochodów
i witryn

 

Dla Państwa firmy wykonamy projekt oklejenia z dostosowaniem do druku, wydrukujemy go na najlepszej jakości folii, a na końcu profesjonalnie okleimy. 

KONTAKT

REALIZACJE

Wykonujemy kompleksowe projekty oklejenia samochodów i witryn oraz wyklejamy pojazdy i witryny

Wykonujemy projekty i wyklejenia pojazdów na wszystkich środkach transportu w obrębie reklamy. Okleimy również Twoją firmę, sklep lub inne pomieszczenie ! 

 

BEZPŁATNA WIZUALIZACJA OKLEJENIA !

Jak profesjonalnie oklejamy auta i pojazdy ? 

 

Do oklejenia aut firmowych naszych klientów używamy tylko i wyłącznie folii najlepszych producentów na rynku, tak aby folia miała długą żywotność, a tym samym reklama służyła jak najdłużej. Zdajemy sobie sprawę z faktu że odpowiednia reklama na aucie przyciągnie wielu dodatkowych klientów, dlatego dbamy o każdy detal w trakcie realizacji naszych zleceń. Oklejamy auta profesjonalnie, z zachowaniem najwyższej jakości, a przede wszystkim z pasji. Uwielbiamy podziwiać efekt końcowy oklejenia aut naszych klientów. Nie ograniczamy się do wykonywania usług oklejenia aut z Piły i okolic, okleimy auto w każdym zakątku naszego kraju, a nawet za granicą, dla nas nie ma ograniczeń. Profesjonalne oklejenie pojazdów Piła, oklejenia pojazdów Wałcz, oklejenia aut Szczecin, oklejenia aut Złotów, być może właśnie tak wpisują w Google nasi potencjalni klienci, jednak my doradzamy od razu wpisać K-projekty. Tutaj znajdziecie Państwo odpowiedzi na wszystkie pytania, a co najważniejsze  otrzymacie znakomitą reklamę na aucie. 

 

Oklejamy całe auta  jak i również elementy karoserii np. dach, drzwi, maska, szyby czy lusterka. 

 

Chcesz zmienić kolor swojego auta ? Idealnie trafiłeś. Zmiana koloru auta z K-projekty Piła to idealny wybór. 

 

Oklejamy witryny sklepowe i elementy ekspozycyjne oraz różnego rodzaju urządzenia.

 

Nie ograniczamy się tylko do oklejania pojazdów i aut. Zapotrzebowanie naszych klientów sprawia, że oklejamy również całe firmy, witryny sklepowe jak i inne elementy. Do każdego rodzaju oklejenia używamy tylko sprawdzonych folii najlepszych producentów w Europie ponieważ jakość stawiamy na pierwszy miejscu. Jeśli myślisz o oklejeniu swoich okien w firmie, oklejeniu tablicy reklamowej czy jakiegoś mniejszego elementu to skontaktuj się z nami ! 

‭605 037 797‬

Napisz do nas

Masz pytania ?

Skontaktuj się z nami. 

Skontaktuj się z nami a uzyskasz wycenę projektu strony internetowej oraz projektu graficznego

Nowe realizacje

 

Sprawdź wykonane przez nas wyklejenia samochodów i witryn

ZOBACZ WIĘCEJ

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie reklamy i wizerunku 

 

tel. +48 605 037 797

e-mail: kontakt@k-projekty.pl

KONTAKT

© 2024r. k-projekty.pl