k-projekty wykonuje projekty graficzne strony internetowe oraz zajmujemy się oklejaniem pojazdów

  605 037 797

Zadzwoń do nas

+48 605 037 797

Napisz do nas

kontakt@k-projekty.pl

Projekty graficzne

 

Dla Państwa firmy wykonamy nowy lub odświeżymy istniejący logotyp, stworzymy projekty graficzne takie jak: wizytówki, ulotki, banery, gadżety reklamowe, reklamy wielkoformatowe, oklejenia aut i wiele innych. 

KONTAKT

REALIZACJE

Wykonujemy projekty graficzne dostosowane do internetu i druku tworzymy identyfikacje wizualną firm

Tworzymy projekty graficzne do różnych zastosowań i możliwości znakowania.

Projekt graficzny, a wizualizacja projektu ? 

 

Tworzymy nowoczesne projekty graficzne z dostosowaniem do druku pod wszelkie drukarnie. Pracując od wielu lat w branży graficznej wiemy jak wykonać dany projekt aby spełniał on nie tylko oczekiwania klienta, ale był również dostosowany pod wszelkie zastosowania. Po zakończonym zleceniu każdy klient otrzymuje od nas gotowe pliki do druku i najczęściej zleca nam jego realizację. Wizualizacją projektu nazywamy natomiast to co widzimy po prawej stronie, są to pokazowe pliki dla klienta obrazujące przyszły wygląd projektu. Takie wizualizacje projektów czy to logo, ulotek, kasetonów lub oklejenia auta klient otrzymuje od nas bez zobowiązań i totalnie za darmo, dopiero po zapoznaniu się z wizualizacją podejmuje decyzję o zakupie. 

 

Wyjątkowe projekty graficzne tworzone z pasją 

 

Przy takiej ilości projektów jakie tworzymy można zadać sobie pytanie : W jaki sposób utrzymać poziom wykonywanych projektów ? Dla nas jest to nie tylko praca, jest to przede wszystkim pasja. Do każdego projektu nasz zespół grafików podchodzi indywidualnie i w sposób wyjątkowy. Wiemy, że jest wiele firm z tych samych branż jednak dla każdego szukamy sposobu na wyróżnienie się, na pokazanie swojej tożsamości. Tworząc z nami projekt logotypu klient w cenie otrzymuje od nas kawałek serca, ponieważ nie chcemy być tylko firmą, która sprzedaje, ale firmą, która współpracuje, która może uczestniczyć w rozwoju naszych klientów. 

Druk projektów

 

Wykonane przez nas projekty są dostosowane do różnych technik druku oraz zastosowania ich na materiałach reklamowych do użytku wewnętrznego jak wizytówki, ulotki i zewnętrznego banery, folie monomeryczne na okna wystawowe folie OWV

Identyfikacja wizualna

 

Podstawowe narzędzie, służące kreowaniu wizerunku marki firmy na rynku, w celu wyróżnienia jej spośród konkurencyjnych marek tworzymy logo/logotyp, kolory firmowe oraz spójne wzory materiałów reklamowych i znakowania przedmiotów.

Projekty cyfrowe

 

Wykonujemy projekty w formie cyfrowej w formatach wektorowych i resetowych do różnych technik znakowania i zastosowań, takich jak strony internetowe, druk na papierze, druk na folii i na innych tworzywach oraz grawerunku laserowego.

‭605 037 797‬

Napisz do nas

Masz pytania ?

Skontaktuj się z nami. 

Skontaktuj się z nami a uzyskasz wycenę projektu strony internetowej oraz projektu graficznego

Nowe realizacje

 

Sprawdź wykonane przez nas realizacje cyfrowych projektów graficznych

ZOBACZ WIĘCEJ

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie reklamy i wizerunku 

 

tel. +48 605 037 797

e-mail: kontakt@k-projekty.pl

KONTAKT

© 2024r. k-projekty.pl