© 2022r. k-projekty.pl

KONTAKT

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie reklamy i wizerunku 

 

tel. +48 605 037 797

e-mail: kontakt@k-projekty.pl

Zakres naszych działań

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

ZOBACZ WIĘCEJ

Nowe realizacje

 

Sprawdź wykonane przez nas realizacje stron internetowych

Tworzenie stron internetowych w Katowicach

 

Fakt, że tworzymy nowoczesne i skuteczne strony indywidualne jest niezaprzeczalny. Większość naszych realizacji jest dostępna na stronie internetowej firmy K-projekty. Prezentując nasze realizacje stron www pragniemy przybliżyć naszą działalność innym potencjalnym firmom z Katowic i okolic. Czasami zdarza się tak, że klienci chcą byśmy powtórzyli jakieś rozwiązania dla nich jednak my wówczas wykonujemy coś specjalnego dla klienta tak by wiedział, że projekt jest wykonywany tylko pod niego i jest unikatowy. Strony www w Katowicach z firmą K-projekty to możliwie najlepsze rozwiązanie. 

Strona internetowa Katowice

 

Jak to jest z tym dostosowaniem strony www pod urządzenia mobilne ? Każdy projekt strony www, który wykonujemy jest w pełni responsywny, a więc dostosowany pod urządzenia mobilne takie jak telefony czy tablety. Kompletna wersja RWD jest w każdej naszej stronie internetowej jaką wykonujemy dla klientów z Katowic. Dlaczego dostosowanie jest tak ważne ? Z naszych badań wynika że większość stron www jest otwieranych na telefonach i tabletach, dlatego przykładamy szczególną uwagę do wręcz idealnego dostosowanie strony www pod telefony i inne urządzenia mobilne.  

Strony internetowe Katowice

 

Katowice  i strony internetowe, odpowiedź jest jasna K-projekty. Chcielibyśmy zaznaczyć, że nasza firma tworzymy strony www na całym Śląsku, a więc w Katowicach również. Swoją ofertę tworzenia stron www kierujemy nie tylko do klientów z Katowic, ale również innych okolicznych miejscowościach. U nas w firmie stawiamy przede wszystkim na jakość wykonywanych projektów, stąd dokładamy wszelkich starań aby strony www wychodzące z naszej firmy były dopracowane w najdrobniejszych detalach. Strony www Katowice to właśnie my firma K-projekty. 

Skontaktuj się z nami a uzyskasz wycenę projektu strony www dla twojej firmy

STRONY INTERNETOWE

KONTAKT

Skontaktuj się z nami
i otrzymaj bezpłatną propozycje projektu strony www.

Decyzje o zakupie dokonujesz po otrzymaniu propozycji 

Napisz do nas

kontakt@k-projekty.pl

Zadzwoń do nas

+48 605 037 797

  605 037 797

k-projekty wykonuje projekty graficzne strony internetowe oraz zajmujemy się oklejaniem pojazdów