© 2022r. k-projekty.pl

KONTAKT

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie reklamy i wizerunku 

 

tel. +48 605 037 797

e-mail: kontakt@k-projekty.pl

ZOBACZ WIĘCEJ

Nowe realizacje

 

Sprawdź wykonane przez nas realizacje stron internetowych

Bezpłatna propozycja projektu strony www Sosnowiec

 

Nasza firma wykonuje dla klientów bezpłatne propozycje projektów, które praktycznie wszystkie zostają kupione przez firmy z jakimi współpracujemy tj. z Sosnowca lub innych okolicznych miejscowości. Proces wykonania bezpłatnej propozycji projektu strony www wygląda tak, że na podstawie przesłanych wytycznych i obecnej strony www w ciągu kilku dni roboczych wykonujemy projekt strony www. Przesyłamy taki projekt strony internetowej dla klienta z Sosnowca, który po zapoznaniu się podejmuje decyzję o zakupie. Tworzenie stron www w Sosnowcu nigdy nie było tak proste. 

Strony www Sosnowiec

 

Strony www w Sosnowcu są tworzone przez nasz zespół każdego dnia. Praktycznie wszystkie wykonane przez nas strony są utrzymywane u nas na hostingu, który jest ściśle do nich dostosowany. Jakość naszych serwerów zapewnia firmom bardzo szybkie otwieranie stron www, kopie zapasowe, a także wsparcie techniczne. Każda nasza strona wykonana przez nasz zespół profesjonalistów jest również zabezpieczona dedykowanym certyfikatem SSL bezpieczeństwa do strony www.  W sosnowcu i okolicznych miejscowościach tworzymy strony i jesteśmy przekonani, że to co robimy jest najlepszym rozwiązaniem dla firm. 

Strony internetowe Zabrze

 

W Zabrzu czy też innych miejscowościach jesteśmy w stanie stworzyć dla klientów czy to indywidualnych czy też firm stronę www, która będzie doskonałą wizytówką firmy w Internecie. Czasami spotykamy się z określeniem, że odświeżamy wirtualne biuro w Internecie dla firmy, ponieważ tak naprawdę to tam przyjmują swoich klientów codziennie. Nasza firma staje się swoistą firmą remontową, która wykonuje nowe biura, a więc stronę www w Sosnowcu. Uspokajamy nie myślimy o zmianie branży na budowlaną, zajmujemy się tylko i wyłącznie reklamą i marketingiem, a w tym tworzeniem stron www dla klientów w Sosnowcu. 

Skontaktuj się z nami a uzyskasz wycenę projektu strony www dla twojej firmy

STRONY INTERNETOWE

KONTAKT

Skontaktuj się z nami
i otrzymaj bezpłatną propozycje projektu strony www.

Decyzje o zakupie dokonujesz po otrzymaniu propozycji 

Napisz do nas

kontakt@k-projekty.pl

Zadzwoń do nas

+48 605 037 797

  605 037 797

k-projekty wykonuje projekty graficzne strony internetowe oraz zajmujemy się oklejaniem pojazdów

Zakres naszych działań

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.