© 2022r. k-projekty.pl

KONTAKT

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie reklamy i wizerunku 

 

tel. +48 605 037 797

e-mail: kontakt@k-projekty.pl

Zakres naszych działań

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

ZOBACZ WIĘCEJ

Nowe realizacje

 

Sprawdź wykonane przez nas realizacje stron internetowych

Nowoczesne strony www Opole 

 

Wiedzieliście, że nasza firma oferuje również bezpłatną propozycję projektu strony internetowej ? Zapewne nie więc już Wam odpowiemy dokładnie na czym to polega. Klient z Opola lub innej miejscowości zgłasza się do nas po nową stronę www. Na podstawie przesłanych do naszych specjalistów wytycznych wykonujemy w ciągu kilku dni roboczych niezobowiązujący projekt strony www który pod postacią linku na naszym serwerze wysyłamy do klienta. Ten ma czas na spokojne zastanowienie się, zapoznanie i po tym jak zaakceptuje propozycję przechodzimy dopiero do płatności i wdrożenia strony www do Internetu. 

Strony www dla klientów z Opola

 

Wysokiej klasy specjaliści z zakresu tworzenia nowoczesnych stron internetowych to właśnie my. Posiadamy rozbudowany zespół wysokiej klasy specjalistów z branży informatycznej i nie tylko. Dbając o naszych klientów zapewniamy im najwyższej jakości obsługę tak aby nie tylko byli zadowoleni z naszej realizacji ale polecali naszą firmę dalej. Współpracując z takimi doświadczonymi pracownikami wiemy, ze nasi klienci będą bardzo zadowoleni z wykonania swojej strony internetowej z naszą firmą. Opole i okolice, firmy z Opola i okolic od teraz wybór firmy jaka wykona wam stronę www jest prosty. 

Strony internetowe Opole

 

Hej Opole ! Tak tak, dobrze czytacie, firma K - projekty jest dla Was dostępna ! Reklama i marketing tak w dwóch słowach można powiedzieć czym się zajmujemy. Jedną z naszych ofert jest tworzenie stron internetowych, a jakich ? Nowoczesnych, funkcjonalnych, dostosowanych pod urządzenia mobilne, dostosowane pod wyszukiwarkę Google. Podsumowując ten nasz krótki wpis strony www z nasza firmą to sprawdzone rozwiązanie dla klientów z Opola i okolic. 

Skontaktuj się z nami a uzyskasz wycenę projektu strony www dla twojej firmy

STRONY INTERNETOWE

KONTAKT

Skontaktuj się z nami
i otrzymaj bezpłatną propozycje projektu strony www.

Decyzje o zakupie dokonujesz po otrzymaniu propozycji 

Napisz do nas

kontakt@k-projekty.pl

Zadzwoń do nas

+48 605 037 797

  605 037 797

k-projekty wykonuje projekty graficzne strony internetowe oraz zajmujemy się oklejaniem pojazdów